De montagekit top 4 van Kitcentrum
Montagekit, ons halve magazijn staat er vol mee! Bruislijm
- Voor 23:59 uur besteld morgen in huis
- Gratis bezorging in NL & BE vanaf
72,- - Grootste assortiment uit voorraad leverbaar
- PostNL afhaalpunt: kies zelf wanneer je afhaalt
De nummer 1 - De Den Braven Hightack
Deze hightack van Den Braven
- Een superieure kleefkracht: Er is nog geen andere hightack die dit heeft kunnen evenaren. We dagen iedereen dan ook uit die denkt een betere hightack te kennen. Maar volgens ons is er geen discussie mogelijk. Dit is de beste montagekit.
- De ondergronden: Deze hightack is geschikt voor onder andere: beton, steen, spiegels, glas, gips, PVC, PU, harde kunststoffen, emaille, keramiek, koper, lood, zink, (wil je al even op ademkomen?) tin, aluminium, metalen, legeringen, rvs, HPL- en cementvezelplaten en hout.
De nummer 2 - De Zwaluw Hybrifix 302
Het was erg spannend tussen de nummer 1 en 2. Deze lijmkit van Den Braven
- De ondergronden: Beton, steen, spiegels, glas, gips, PVC, PU, harde kunststoffen, emaille, keramiek, koper, tin, aluminium, metalen, legeringen, rvs, HPL- en cementvezelplaten en hout. Maar hier komt bij dat deze lijm vrij is van weekmakers. Dit betekent dat het geschikt is voor natuursteen.
- Lijmen en afdichten: Yes, je leest het goed. Deze kit is namelijk niet alleen geschikt voor het verlijmen. Het kan erg goed gebruikt worden als afdichtingskit. Hier komt bij dat het ook nog eens overschilderbaar is.
- Kleuren: Deze kit is leverbaar in 3 kleuren: wit, zwart en grijs.
Kortom, wat ons betreft is dit een terrechte nummer 2! Ben je opzoek naar andere soorten lijm? Kijk dan eens in de categorie: Lijmkit
- Voor 23:59 uur besteld morgen in huis
- Gratis bezorging in NL & BE vanaf
72,- - Grootste assortiment uit voorraad leverbaar
- PostNL afhaalpunt: kies zelf wanneer je afhaalt
De nummer 3 - De PP- en PE lijm van Acralock
Een totaal andere lijm dan de nummer 1 en 2. De PP1 lijm
Toepassing: Speciaal voor PE- en PP verlijmen
Bij 99,0% van de montage kitten staat de volgende tekortkoming: niet geschikt voor het verlijmen van PE, PP, POM en PTFE. Nou daar is deze lijm dus voor ontwikkelt en hierom zijn wij er fan van! Deze montagekit is HET antwoord bij het verlijmen van lastige kunststoffen.
Voor het aanbrengen van deze lijm heb je een speciale 2 compontenten kitspuit
De nummer 4 - De Seal-It 360 Hightack
Last, but not least: de Seal-It 360 Hightack
- De ondergronden: Onder andere spiegels, natuursteen, vrijwel alle poreuze materialen, hout, tegels, isolatie- en plaatmateriaal en plinten.
- Toepassing: Deze hightack kan gebruikt worden in de dak-, gevel-, container-, luchtkanalen-, trailer-, en scheepsbouw. Hiernaast is het prima te gebruiken voor structurele verlijmen in vibrerende constructies zoals in de transport-, apparaat-, en machinebouw.
Mede door de goede referenties en ervaringen van onze klanten hebben we besloten dat de nummer 4 een perfecte plack is voor deze high tack.
Het was een spannende race en de keuze voor onze top 4 was zeker niet makkelijk. We hebben nog veel meer keuzes en zoals eerder gezegd zijn dit allemaal professionele merken waar die perfect zijn voor jouw klus. Benieuwd naar complete aanbod? Bekijk dan eens de categorie: montagekit